EORA

آیا اعتراضات فرانسه دامن اتحادیه اروپا را هم می‌گیرد؟

آیا اعتراضات فرانسه دامن اتحادیه اروپا را هم می‌گیرد؟- اخبار …

ناتالی گوله، سناتور فرانسوی معتقد است که اعتراضات اقتصادی مردم فرانسه به مرزهای این کشور محدود نشده و دامنه آن به مناسبات داخلی اتحادیه اروپا …

آیا اعتراضات فرانسه دامن اتحادیه اروپا را هم می‌گیرد؟ – فردا

سناتور ارشد فرانسوی در مصاحبه با تسنیم می‌گوید که نارضایتی مردم فرانسه از حکومت این کشور یک شبه اتفاق نیفتاده است.

آیا اعتراضات فرانسه دامن اتحادیه اروپا را هم می‌گیرد؟ – آپارات

ناتالی گوله، سناتور فرانسوی معتقد است که اعتراضات اقتصادی مردم فرانسه به مرزهای این کشور محدود نشده و دامنه آن به مناسبات داخلی اتحادیه اروپا نیز کشیده می‌شود.

آیا اعتراضات فرانسه دامن اتحادیه اروپا را هم می‌گیرد؟+ فیلم – …

ناتالی گوله، سناتور فرانسوی معتقد است که اعتراضات اقتصادی مردم فرانسه به مرزهای این کشور محدود نشده و دامنه آن به مناسبات داخلی اتحادیه اروپا نیز کشیده می‌شود.

آیا اعتراضات فرانسه دامن اتحادیه اروپا را هم می‌گیرد؟ – دالفک

ویدیو آیا اعتراضات فرانسه دامن اتحادیه اروپا را هم می‌گیرد؟ از کانال راه در جهان يكي است و آن راه راستي است اعتراضات, فرانسه, دامن, اتحادیه, اروپا, می‌گیرد؟

انقلاب فرانسه – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

انقلاب کبیر فرانسه یا انقلاب فرانسوی (۱۷۹۹–۱۷۸۹) دوره‌ای از دگرگونی‌های اجتماعی سیاسی در تاریخ سیاسی فرانسه و اروپا به دست ملت فرانسه بود. … منسوخ که قدرت ادارهٔ بدهی ملی فرانسه را نداشت که هم نتیجه و عامل تشدیدکنندهٔ آن سیستم مالیاتی ناتوان فرانسه بود. … ناپلئون بناپارت، یک ژنرال ارتش انقلابی، قدرت را در دست می‌گیرد.

آیا اعتراضات فرانسه دامن اتحادیه اروپا را هم می‌گیرد؟

ناتالی گوله سناتور فرانسوی معتقد است که اعتراضات اقتصادی مردم فرانسه به مرزهای این کشور محدود نشده و دامنه آن به مناسبات داخلی اتحادیه اروپا نیز کشیده می.

اخبار بین المللی در مورد تظاهرات در فرانسه – euronews

تظاهرات در فرانسه | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه … اتحادیه اروپا در یک نگاه · دفتر بروکسل · مناطق هوشمند … فرانسه به عنوان آخرین کشور اروپایی کاربرد نارنجک ضد شورش را ممنوع می‌کند … آشوب در حومه پاریس؛ آیا شورش حاشیه‌نشینان فرانسه از سر گرفته می‌شود؟

فرانسه یا اتحادیه اروپا در آتش «جلیقه زردها» / کشورهای غربی …

… خود می‌گیرد که تبعات آن نه تنها فرانسه، بلکه دامن دیگر کشورهای اروپایی را نیز گرفته … فرانسه در آتش اعتراض جلیقه زردها، ایتالیا مخالف بودجه ریزی اتحادیه اروپا، … نوع درماندگی فرانسه برای کنترل و حتی سرکوب معترضان این کشور هم هستیم.

مکرون چگونه بحران را مدیریت کرد؟/ جنبش جلیقه زردها در …

ساناز نفیسی: جنبش اعتراضی جلیقه زردها یک‌ساله شد. … بر اساس آمار اتحادیه اروپا، نرخ بیکاری ۵/‌۸ درصد در فرانسه کمترین میزان بیکاری در بیش …

چرا جنبش جلیقه زردهای فرانسه، اعتراضات دی‌ماه ایران را تداعی …

پژواک اعتراضات جلیقه زردها در فرانسه به ایران رسیده و ایرانی‌ها در عکس‌های … ایران و عراق بحث‌هایی را دامن‌ زد و در برخی موارد به تجمع‌هایی هرچند کوچک انجامید. … اما حتی با عقب‌نشینی امانوئل مکرون از اجرای این برنامه، باز هم اعتراضات پایان نیافت. … رئیس جمهور، بروکسل و اتحادیه اروپا است و او توجه کافی به داخل ندارد.

فرانسه | صفحه 74 – روزنامه دنیای اقتصاد

آی‎تی ایران: اپل‌استور بوردو فرانسه در جریان اعتراضات جلیقه زردها مورد غارت قرار … فرانسوی‌ها به افزایش مالیات سوخت در خیابان‌های پاریس دامن اپل‌استور را هم گرفت و … به امانوئل ماکرون رئیس‌جمهوری فرانسه در واکنش به ناآرامی‌های اخیر پاریس نوشت: آیا … انگلیس، آلمان و فرانسه در حاشیه شورای روابط خارجی اتحادیه اروپا در بروکسل بر …

فرانسه دچار بحران معنا شده است – روزنامه جوان

… خود می‌گیرد که تبعات آن نه تنها فرانسه، بلکه دامن دیگر کشور‌های اروپایی را نیز … سرایت اعتراضات جلیقه زرد‌ها که خواهان خروج از اتحادیه اروپا هستند، به … و این ناسیونالیسم اروپایی حوزه اقتصادی را هم در برمی‌گیرد و اینکه آیا باید …

بحران فرانسه و رئیس‌جمهوری که بر آب راه می‌رفت – رادیو فردا

زمان نشان خواهد داد که آیا به رغم محدودیت‌ها ناشی از رقابت‌ها و مقررات اتحادیه اروپا اجماعی عمومی در فرانسه… … تعلیق افزایش مالیات سوخت به دنبال اعتراضات گسترده در فرانسه … و غیرپایدار نوعی از عدم اطمینان به آینده را در این بخش‌ها دامن زده است. … مشکلات تا نیم‌تنه غرق در آب نشان می‌دهد و غرق‌شدن کاملش هم منتفی نیست.

اروپا درگیر قوانین مهاجرتی و اقتصادی :: قانون

جلیقه‌ زرد در فرانسه به نماد اعتراض علیه دولت فرانسه و امانوئل مکرون، … اخیر اگر چه متوجه خانواده‌های خارجی‌تبار است، اما دامن اتریشی‌ها را هم می‌گیرد.

رویترز: ناآرامی‌های فرانسه به نقطه «خطر» رسیده است – مشرق نیوز

خبرگزاری رویترز در گزارشی از اعتراضات جلیقه زردهای فرانسه طی دو ماه گذشته … طبق آخرین گزارش‌ها این عده حمایت ۷۰ درصدی مردم را هم دارند. … و امروز به استعفای ماکرون، تغییر قانون اساسی و خروج فرانسه از اتحادیه اروپا و ناتو رسیده‌اند. … عامل دامن زدن به این ناآرامی‌ها خشم معترضان نسبت به پایین بودن حقوق‌ها و کاهش …

درگرگونی فرانسه بعد از اعتراض جنبش جلیقه زرد‌ها – سلام نو

یک کارشناس مسائل سیاسی معتقد است که فرانسه دو دوره را تجربه خواهد کرد یکی … می‌کنند که آیا جنبش جلیقه زردها منجر به یک انقلاب دیگر در اروپا می شود؟ … این اعتراضات دامن میزند و در شعارها و بیانیه‌های معترضان شنیده میشود. … عده‌ای هم می‌گویند که کار دستگاههای امنیتی روسیه است تا اتحادیه اروپا را از هم فروپاشد.

فرانسه و تونس از شورای امنیت خواستند تا قطعنامه آتش‌بس در …

فرانسه و تونس از شورای امنیت سازمان ملل خواستند تا قطعنامه ای در رابطه با آتش‌بس فوری در مناطق درگیر جنگ در جهان را برای مقابله با شیوع کرونا …

جلیقه زرد های فرانسه بر سر دوراهی /آیا اعتراضات علیه مکرون …

آیا اعتراضات فرانسه دامن اتحادیه اروپا را هم می گیرد؟ …. متن کامل این مصاحبه به شرح زیر است. تسنیم: در هفته ها و روزهای اخیر شاهد اعتراضات مردمی در …

ادامه اعتصاب در فرانسه و سرگردانی مسافران | جهان | DW | 07.12 …

اعتراض فرانسوی‌‌ها به طرح امانوئل مکرون برای یکپارچه کردن نظام بازنشستگی در فرانسه ادامه دارد. … وجود دارد و شرایط بازنشستگی، حتی برای کارمندان مشاغل دولتی هم یکسان نیست. … آنها نه تنها در فرانسه، بلکه در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی نیز سال‌های … اعتصاب‌های گسترده همچنان دامن فرانسه را گرفته است.

نه به پیراهن‌های خونین، آری به انقلاب شهروندی! – خبرآنلاین

گزارش زیر به ادامه اعتراضات در فرانسه، افزایش دامنه تظاهرات در دیگر کشورهای … اتریش هم جزو آن کشورهای اروپایی است که مایل به کاهش نفوذ موج مهاجرتی است. … در همین بین ائتلاف متشکل از حقوقدانان و اتحادیه های دفاع از حقوق انسان در … به برخورد دولت ایتالیا با پناهجویان چند روز پس از آن صورت می گیرد که سازمان …

بعید است مکرون کناره‌گیری کند – دیپلماسی ایرانی

بله من هم معتقدم که خشونت ها و شدت اعتراضات شکل گرفته در فرانسه به مالیات … در سایه تحولاتی که اکنون دامن فرانسه را گرفته و همچنین انگلستانی که در … بود و آیا خواهد توانست که موجودیت اتحادیه اروپا را با خطر و تهدید مواجه کند؟

روزنامه قانون: پاریس شهر بی دفاع – پیشخوان

اعتراضات در فرانسه به هر چیزی شبیه است، به غیر از اعتراض به مسائل اقتصادی … هم به تصرف جلیقه زردها در آمده است و وحشت بیشتر مقام های اروپایی را … ژاندارها تمامی راه‌های منتهی به منطقه نهادهای اتحادیه اروپا در میدان شومان را مسدود کرده‌اند. … که آیا افرادی از خارج از فرانسه می‌کوشند تا به خشم گروه جلیقه زرد دامن بزنند؟

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر