EORA

رئیس کمیته امداد خراسان رضوی از صدقات مردم می گوید !

صدقه سیاسی نداریم/خودکفایی۶هزار مددجوی کمیته امداد در …

صدقه سیاسی نداریم/خودکفایی۶هزار مددجوی کمیته امداد در خراسان رضوی … رضوی گفت: صدقه سیاسی نداریم و پولی که مردم برای کمک به نیازمندان می پردازند … رئیس کمیته امداد کشور چندی قبل از واگذاری ۵۰ هزار مسکن مهر به مددجویان … حداکثر زمانی که یک مددجو را تحت پوشش خدمات کمیته امداد قرار می گیرد چقدر است؟

آخرین اخبار «کمیته امداد خراسان رضوی» – خبربان

صفحه مربوط به آخرین خبرهای کمیته امداد خراسان رضوی. … کمیته امداد قرار گرفته و همچنین با عرضه در سطح بازار خراسان رضوی به عموم مردم ارائه شده‌اند. … مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی از سفر دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور به مشهد مقدس در سال … است و تا نیمه اول سال آینده به بهره برداری و در اختیار مددجویان کمیته امداد قرار می گیرد.

ایرنا – مردم در خراسان رضوی 200 میلیارد ریال صدقه دادند – Irna

معاون کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت: بیشترین صدقات به … وی افزود: پیش بینی می شود میزان پرداخت صدقات امسال در خراسان رضوی با رشد 25 درصدی به 250 میلیارد ریال برسد. دانشور در ادامه با اشاره به کمکهای مردم و خیرین از ابتدای ماه رمضان تاکنون … بارشهای رگباری خراسان رضوی را فرا می گیرد …

کمیته امداد امام خمینی؛ نهادی حمایتی با اهدافی مردمی و انقلابی – …

کمیته امداد امام خمینی(ره) یکی از نخستین نهادهایی است که کمتر از … این نهاد در حال حاضر یکی از اصلی‌ترین حامیان مردم مستضعف و آسیب‌دیده در کشور محسوب می‌شود. … ۱۳ میلیارد تومان، خراسان رضوی ۱۱ میلیارد تومان، مازندران ۱۰ میلیارد تومان و استان … خدمات کمیته امداد چیست و به چه افرادی تعلق می گیرد؟

فوت یکی از کارمندان کمیته امداد به دلیل بیماری کرونا/صدور …

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به فوت یکی از کارمندان این نهاد به دنبال ابتلا … برای پوشش افراد نیز بررسی‌های غیر محسوس صورت می گیرد. … با شیوع کرونا، صندوق‌های صدقات فعلا تخلیه نمی‌شوند/هیچ ماموری درب منازل نمی‌رود … از هزینه‌های ما را تامین می کند و ما بقی از سوی مردم و منابع داخلی امداد تامین می شود.

صدقه سیاسی نداریم/خودکفایی۶هزار مددجوی کمیته امداد در …

در گفتگوی تفصیلی با مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی مطرح شد؛ … رضوی گفت: صدقه سیاسی نداریم و پولی که مردم برای کمک به نیازمندان می پردازند … رئیس کمیته امداد کشور چندی قبل از واگذاری ۵۰ هزار مسکن مهر به مددجویان … حداکثر زمانی که یک مددجو را تحت پوشش خدمات کمیته امداد قرار می گیرد چقدر است؟

کمیته امداد – قدس آنلاین | پایگاه خبری – تحلیلی

مجید زارع فرد، مدیرکل حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد امام خمینی (ره) می‌گوید:زنان سرپرست … قدس انلاین : رئیس کمیته امداد امام‌خمینی(ره) خراسان‌رضوی گفت: در سه ماه ابتدایی سال جاری در … بین مردم و کمیته امداد؛ گفت: با وجود این هجمه‌ها، میزان پرداخت فطریه در خراسان رضوی … اختصاص ۱.۲ میلیارد تومان صدقات گلستانی‌ها به مسکن نیازمندان.

کمیته امداد امام خمینی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

… تهران با ۲۰ میلیارد تومان، اصفهان ۱۳ میلیارد تومان خراسان رضوی ۱۱ میلیارد تومان، مازندران … سرپرست کمیته امداد می‌گوید: این مبلغ که از طریق مشارکت‌های مردمی حاصل گردیده … در هشتم خرداد ۹۵، پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی، در گفتگو با … دیگر کشورها منتقل نمی‌شود و کمک‌های خیرین ایرانی و صدقات مردم کشورمان صرفاً …

رشد 12 درصدی پرداخت صدقات به کمیته امداد خراسان رضوی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی از رشد 12 درصدی … ادامه داد: صدقات جمع آوری شده مردم نیکوکار و زائران در خراسان رضوی جهت …

پرداخت صدقه با شیوه‌های الکترونیکی در کمیته امداد رو به …

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: مردم نیکوکار در 9 ماهه … و پرداخت توسط من کارت ها صورت می گیرد که تسهیل در پرداخت و صرفه …

نصب 100 دستگاه صندوق صدقه الکترونیکی در مشهد – ایسنا

مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) از نصب 100 … کمیته امداد خراسان رضوی برگزار شد، با اشاره به نصب آزمایشی صندوق‌های صدقه … رستگار با اشاره به منطقه‌بندی کشور، یادآور شد: حتی کمک‌های مردم یک منطقه در کشور … پرداخت به ابن‌السبیل و معیشت خانواده‌ها مورد استفاده قرار می گیرد.

با شیوع کرونا صندوق‌های صدقات تخلیه نمی‌شوند/ارائه کارت …

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به فوت یکی از کارمندان این نهاد به دنبال ابتلا به کروناویروس، خدمات … آفرینش · جمهوری اسلامی · خراسان · مردم‌سالاری … برای پوشش افراد نیز بررسی‌های غیر محسوس صورت می گیرد. … یابد ۴۷ درصد از هزینه‌های ما را تامین می کند و ما بقی از سوی مردم و منابع داخلی امداد تامین می شود.

یک پیشنهاد ساده به کمیته امداد امام خمینی(ره) – همشهری آنلاین

… تهران · چهارمحال و بختیاری · خراسان شمالی · خراسان جنوبی · خراسان رضوی … اينكه اعتماد مردم تا چه اندازه و چرا به كميته امداد امام خميني (ره) كم شده، … رئيس كميته هم در جمع تعدادي از امدادگران مي‌گويد:«ما مي‌خواهيم اعتماد مردم به … تصاويري از صندوق‌هاي صدقات كميته در كشورهاي همسايه بازتاب خوبي در افكار عمومي نداشته است.

پول‌های کمیته امداد کجا خرج می شود- اخبار رسانه ها – اخبار …

پرویز فتاح، اولین رئیس کمیته امداد، پس از 35سال است. … ‌همین شرایط کاهش توجه و کمک درمورد صندوق‌های صدقات به‌عنوان نماد امداد در شهرها وجود داشته … مردم هم در مواجهه با این آسیب می‌گویند اگر من به این صندوق‌ها پول بریزم، ممکن است به … تحت پوشش امداد قرار گیرد، یک بعد است که مثلا اعتیاد یا طلاق، از این عوامل است.

طرح صدقه سلامتی امام زمان (عج) ویژه برات اجرا می شود – ایرنا | …

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی همچنین با اشاره به پرداخت های غیرحضوری نیز خاطرنشان … محمد کیخا رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) زاهدان در گفت وگو با خبرنگار گروه … پویش و اقدامات ضد کرونایی در جنوب غربی خراسان رضوی … کمیته امداد امام خمینی (ره) برازجان روزانه 2700 ماسک تهیه و در اختیار مردم قرار می گیرد .

کمیته امداد امام خمینی – روزنامه دنیای اقتصاد

خبر آنلاین: یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی می گوید: حضور مرحومه رهبر در … مرتضی بختیاری، رئیس کل کمیته امداد امام خمینی(ره)، استاندار خراسان رضوی و دیگر … ایلنا: «رای قرار منع تعقیب» برای متهمی که به دلیل گرسنگی از صندوق صدقات … چراکه مهم‌ترین مطالبه مردم آسیب‌دیده و توقع عمومی در سراسر کشور، بعد از ویرانی …

رشد هشت درصدی صدقات در سال جاری/دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون …

مدیرکل کمیته ی امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی خبرداد: … ضمن گرامیداشت تاسیس این کمیته، فعالیت های ارزنده ای در ایام جشن نیکوکاری صورت می گیرد. … مشکلات اقتصادی در جامعه باز هم شاهد کمک های چشمگیر مردم هستیم و امسال جذب مشارکت های مردمی صد و … رئیس جمهور قانون بودجه سال ۱۳۹۹ را برای اجرا ابلاغ کرد.

کمیته امداد امام خمینی(ره) سرخس – Telegram

✅مهندس پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور در پیامی تلفنی آغاز سال جدید را به همکاران خود تبریک گفت. … سامانه الکترونیکی پرداخت صدقه : … دیدار مدیران کمیته های امداد فریمان سرخس طرقبه شاندیز با مدیرکل امداد خراسان رضوی … کشوری بالاتر می باشد واین از کمکها وحمایتهای خوب مردم شهرستان نشات می گیرد.

کمیته امداد البرز – پانا

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با بیان اینکه سیل … صدقات کمک می کنند، جو سازی ها و تلاش برای سلب اعتماد مردم از کمیته امداد با هدف …

صندوق‌های صدقات الکترونیکی می شوند – عصرایران

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: به زودی صندوق‌های صدقات … از صندوق‌های صدقات، اظهار کرد: در این زمینه حساس بودن مردم چه در مقابله و چه در …

مشترک طلایی صدقات، از آن بانوی خانه دار بجنوردی شد

وی می‌گوید: من با انداختن کمک‌های روزانه‌ام در صندوق کمیته امداد، فرزندانم را … طبق آمار مردم خراسان شمالی سال ۹۶، چهار میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان صدقه …

ﺗﻮﻫﻢ ﻣﻤﻨﻮﻉ ﺍﻟﺘﺼﻮﻳﺮﻯ !

ﺻﺪﻗﻪ ﺩﺍﺩﻧﺪ. ﻣﻌﺎﻭﻥ ﻣﺸﺎﺭﻛﺖ ﻫﺎﻱ. ﻣﺮﺩﻣﻲ ﻛﻤﻴﺘــﻪ ﺍﻣﺪﺍﺩ. ﺍﻣــﺎﻡ ﺧﻤﻴﻨــﻲ(ﺭﻩ) ﺑﺎ. ﺍﺭﺍﺋــﻪ ﺁﻣــﺎﺭ ﺻﺪﻗﺎﺕ. ﺟﻤﻊ ﺁﻭﺭﻱ ﺷــﺪﻩ ﺩﺭ 6 … ﺁﻥ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻫﺎﻱ ﺍﺻﻔﻬﺎﻥ، ﺧﺮﺍﺳﺎﻥ ﺭﺿﻮﻱ، … ﺍﺧﺘﻴﺎﺭ ﻛﺴــﺎﻧﻲ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﻲ ﮔﻴﺮﺩ ﻛﻪ ﻣﻲ ﺗﻮﺍﻧﻨﺪ.

مردم برای شرکت در جشن نیکوکاری از شیوه‌های غیرحضوری …

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شیوه‌های مشارکت مردمی در جشن … وی با تشریح روش‌های غیرحضوری برای ارائه کمک‌های شهروندان به مردم نیازمند، … در اختیار این نهاد قرار گیرد که امکان ضدعفونی کردن آن‌ها پیش از تحویل به نیازمندان وجود داشته باشد. … شده و همچنین ارائه صندوق‌های صدقات درب منازل شهروندان، متوقف شده است.

تخلیه صندوق‌های صدقات تا اطلاع ثانوی تعطیل است – تابناک …

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به شیوع … این بیماری تخلیه صندوق‌های صدقات بزرگ و کوچک این نهاد حمایتی تا اطلاع ثانوی تعطیل است. … کمیته امداد در آذربایجان‌غربی تنها با هماهنگی این نهاد صورت می گیرد و در … قوچانی: حمایت کارگزاران نبود، خاتمی رئیس جمهور نمی‌شد / واکنش چمران …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر