EORA

راننده حرفه ای و عبور از جاده مرگ در هند

رانندگی در این جاده خطرناک دل شیر می‌خواهد+ فیلم و تصاویر – YJC

یک شهروند هندی فیلمی از رانندگی در این جاده خطرناک را در توییتر منتشر … در توضیح این فیلم آمده است: رانندگان حرفه‌ای مسیرهای خطرناک توصیه می‌کنند … و کوهستانی، خوردو را به قسمت میانی جاده هدایت کنید زیرا عبور از لبه جاده به دلیل … خطرناک بوده و کوچکترین بی‌احتیاطی در این باره خطر مرگ به همراه خواهد داشت.

جاده مرگ هندی ها (+عکس) – عصرایران

این جاده در ارتفاع 3529 متر از سطح زمین قرار گرفته است و این ارتفاع شاید برای … اما نکته جالب اینجاست که بسیاری از رانندگان هندی روزانه از این جاده عبور میکنند و مسافران زیادی را با خود جابه جا میکنند. … چند رسانه ای … اومِن فوتون؛ یک ماوس حرفه‌ای از اچ پی (+تصاویر/فیلم) آئروبوک؛ لپ تاپ های جدید برند باکیفیت چینی!

جاده مرگ، خطرناک ترین جاده جهان (عکس) – عصرایران

بنا بر گزارش انجمن بین المللی سفرهای امن جاده ای، عنوان خطرناک ترین جاده دنیا به جاده … رانندگی در طول مسیر جاده یونگاس همانند رانندگی بر روی ترن هوایی است.

افزایش شدید جرایم رانندگی در هند برای کاهش آمار تلفات جاده …

دولت هند در هفته اخیر جریمه تخلفات رانندگی را در این … این آمار به این معنی است که از ۱.۳۵ میلیون مرگ و میر جاده ای در جهان که در سال …

راننده حرفه ای و عبور از جاده مرگ در هند – دالفک

ویدیویی جذاب و دیدنی از عبور یک کامیون از جاده مرگ در هند، راننده حرفه ای به این میگن… آپارات نماشا تماشا يوتيوب ویدیو, کلیپ , فیلم , film , video, clip.

جاده مرگ | لحظه آخر

جاده مرگ بولیوی یا همان جاده یونگاس یکی از جاده های بولیوی می باشد که خطرات … این جاده در گذشته برای عبور حیوانات بوده است اما امروزه تبدیل به جاده ای برای عبور وسایل نقلیه گردیده. … بی سی دیدم واقعا رانندگان این جاده باید حرفه ای باشند در غیر اینصورت برایشان … کیش, مشهد, دبی, استانبول, گرجستان, مالزی, هند, چین, کوش آداسی.

جاده های مرگ که رانندگی در آن ها مساوی با خودکشی است! | لست …

جاده های مرگ که رانندگی در آن ها مساوی با خودکشی است! 4.5 … رانندگان برای عبور از برخی جاده‌ها و زنده بیرون آمدن از آن‌ها، به مهارت‌ زيادی احتياج دارند. … کوهستانی در هيماليای هند است که حدود 3000 متر بالاتر از سطح دريا قرار گرفته است.

مرگ ۶ تن در تصادف جاده ای در هند – پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو

به گزارش خبرگزاری شینهوا، حوادث مرگبار جاده ای در هند به دلیل بارگیری و مسافرگیری بیش از حد، رانندگی ناشیانه رانندگان و وضعیت نامناسب جاده …

ﺎی ﺧﻄﺮ و ﻣﺪاﺧﻼت ﻓﺎﮐﺘﻮرﻫ ﺻﻔﺤﻪ ﻓﻬﺮﺳﺖ 4 ﻣﻘﺪﻣﻪ ﻣﺘﺮﺟﻢ 6 ﭘ – World …

در ﺳﺮاﺳﺮ ﺟﻬﺎن، ﻣﺮگ و ﻣﯿﺮ و ﺣﻮادث ﻧﺎﺷﯽ از ﺗﺼﺎدﻓﺎت ﺟﺎده ای ﻣﻮﺿﻮع اﺻﻠﯽ ﺳﻼﻣﺖ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﻣﯽ ﺑﺎﺷـﺪ … اﺳﺘﻔﺎده از ﮐﻼه اﯾﻤﻨﯽ ﺑﺮای ﻣﻮﺗﻮرﺳﻮاران و روﺷﻬﺎی درﺳﺖ و ﻣﻄﻤﺌﻦ راﻧﻨﺪﮔﯽ ﮐﺮدن را ﺑﻪ ﻋﻬﺪه ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ . ﺑـﺪﯾﻦ ﺟﻬـﺖ، … ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎی ﭘﯿﺸﮕﯿﺮی از ﺳﻮاﻧﺢ و ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت در زﻣﯿﻨﻪ ﺣﻤﻞ و. ﻧﻘﻞ در ﻣﺆﺳﺴﻪ ﺗﮑﻨﻮﻟﻮژی در دﻫﻠـﯽ ﻧـﻮ. (. ﻫﻨـﺪ. ) … ﭘﯿﺎده ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺗﺮﺟﯿﺢ ﻣﯽ دﻫﻨﺪ از ﺟﺎده ای ﺧﻄﺮﻧﺎک ﻋﺒﻮر ﮐﻨﻨﺪ … ﺗﺤﻘﯿﻘﺎﺗﯽ و ﯾﺎ ﻣﺆﺳﺴﺎت ﺣﺮﻓﻪ ای ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

10 جاده خطرناک دنیا که عبور از آن‌ها کار هر کسی نیست – تین …

رانندگی یک مهارت است و هیچ شکی هم در این موضوع وجود ندارد؛ اما راننده در برخی از جاده‌های دنیا به چیزی بیش از مهارت در رانندگی نیاز دارد در واقع برای …

مرگ دست | تی نیوز

جهرم منجر به مرگ چهار نفر شد… در این حادثه یک زانتیا …

خطرناک ترین جاده های دنیا | مسیرهای مرگبار (۱) – صبح زاگرس

Kishtwar Road) نام دارد.

معرفی جاده‌های خطرناک جهان که هر راننده‌ای جرأت رانندگی در آن‌ها را …

بارها پیش‌آمده که زمانی رانندگان در حال عبور از این جاده بودند و با موج‌های وحشتناک اقیانوس مواجه شدند. … درواقع رانندگی در این جاده، دست‌وپا زدن با مرگ است. … جاده‌ی خاردونگ لا پاس در هند قرار دارد و یکی از فاجعه‌بارترین مسیرهای دنیا است. … رانندگی در شب وحشتناک بوده و برای رانندگان حرفه‌ای نیز بسیار ترسناک است.

مدیریت سرعت – Global Road Safety Partnership

مرکز تحقیقات کاربردی راهور، پلیس راهنمايی و رانندگی ناجا :ناشر … متن فنی توس ط کارشناس ان ايمنی راه، محققان و ساير دست اندرکاران حرفه ای در … عوامل مس تعد کننده مرگ و میر جاده ای در س طح دنیا اس ت که از آن به سرعت … حجم عبور و مرور کم و يا میزان تصادفات کم( در اين صورت نیاز به اجرای حدود مجاز … اوتار پرادش، هند.

زمین تی وی » دسته بندی » جاده مرگ

زمین تی وی | بزرگ ترین و جامع ترین منبع ویدیوهای «جاده مرگ»، ویدیوهای کوتاه … جاده ی سخت و طاقت فرسا در دل جنگل های هند … راننده حرفه ای و عبور از جاده مرگ در هند …

جان سالم بدر بردن موتورسوار کم طاقت ! + فیلم – قطره

30 نفر در شهریار با اسلحه و قمه به جان قهرمان حرفه ای کشورمان افتادند + فیلم … در ویدئویی که ” پروین کاسوان “، مامور جنگلبانی هند در توییتر منتشر شده است … خود را متوقف کرده و منتظر عبور این حیوان از جاده هستند ناگهان این موتورسوار تصمیم به … او در حالی از این حادثه جان سالم بدر برد که با مرگ فاصله ای نداشت.

کتاب گزارش جهانی در خصوص پیشگیری از تصادفات جاده ای

۳ … ﺭﺍ ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﻧﻤﻮﺩ ﻛﻪ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﻭﺯ ﺗﺼﺎﺩﻑ، ﻣﺮﮒ ﻭ ﻣﻴﺮ ﻭ ﺻﺪﻣﺎﺕ ﺟﺪﻱ ﻣﻲ … ﺩﺭ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻱ ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪ. ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﺎﻥ. ﻭﺳﺎﻳﻞ ﻧﻘﻠﻴﻪ ﺳﻬﻢ ﺯﻳﺎﺩﻱ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺗﺼﺎﺩﻓﺎﺕ ﻭ ﺗﻠﻔﺎﺕ ﺗﺮﺍﻓﻴﻜﻲ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺍﺧﺘﺼﺎﺹ … ﺩﺭ ﻣﻴﺎﻥ ﻣﻮﺗﻮﺭ ﺳﻮﺍﺭﺍﻥ ﺣﺮﻓﻪ.

10 جاده خطرناک دنیا کعروف به جاده مرگ !! (+تصویری) – تکناز

تصادف های جاده ای علت های متفاوتی دارند؛ از خطای انسانی، خواب آلودگی رانندگان، نقص فنی و بدی آب … این جاده در شرق بنگلادش و در غرب پاکستان قرار دارد و یکی از شاهراه های اصلی شبه قاره هند است. … ترافیک سنگین، عبور دام و احشام در کنار لغزندگی جاده و گودال های عمیق و شن و خاکی که سطح … عکس های پزشکان حرفه ی با وسایل مدرن !!!

جریمه سنگین در انتظار رانندگان خاطی جاده‌ای/ ترافیک در …

آمار عبور و مرور های بین شهری در اواخر اسفند 98 و 6 روزه اول فروردین 99 … اعلام شیوع کرونا ویروس خواهان بسته شدن و منع تردد غیر ضرور در جاده ها بود.

فرمول یک – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

اگر دو راننده و تیم دارای امتیاز مساوی باشند و برای قهرمانی راننده یا تیم مسابقه می‌دهند، … پس از مرگ آیرتون سنا و رونالد راتزن‌برگز در مسابقات سال ۱۹۹۴ در پیست … شده به وسیلهٔ تیلک به دلیل نبود برخورداری از «مسیر عبور» مورد انتقاد قرار گرفته‌اند. … چسبندگی بالا به جاده و توان مانور بسیار بالای اتومبیل‌های فرمول یک عمدتاً از راه …

خطرناک ترین جاده های جهان – ایمن ترافیک کالا

با توجه به موقعیت سیاسی و جغرافیایی هر منطقه، جاده هایی خطرناک و ناامن وجود دارند … ۶ بزرگراه مرگ – برزیل; ۷ Guoliang Tunnel – چین; ۸ Zoji La – هند; ۹ جاده جیمز … البته فقط راننده های حرفه ای می‌توانند از این جاده پرخطر عبور کنند.

ناقوس مرگ با شتر، درس آخر معلم جاسکی – گروه رسانه‌ای صبح …

مرگ 10 نفر با شتر در 8 ماه گذشته درجاده‌های هرمزگان … فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان : جهاد کشاورزی و راهداری مقصران مرگ راننده جوان در جاده میناب _ جاسک هستند. … متر در یک سال و نیم در خصوص جلوگیری از عبور شتر به جاده مطالبی بیان کرد. … مصدومیت ۳ تبعه هندی ناشی از حریق سه فروند لنج در بندر مقام ۲ روز قبل.

چند عامل مهم تصادفات در ايران – پلیس

برخلاف تصور همگاني ، دليل اصلي تصادفات رانندگي عبور از چراغ قرمز يا … بسياري از رانندگان به تابلوي حداکثر سرعت مجاز بي‌توجه هستند و … سرعت غير مجاز مي‌تواند پيامدهاي جبران‌ناپذيري مثل مرگ‌ و مير و معلوليت … هنگام بارش باران خيابان‌ها و جاده ها لغزنده مي‌شوند و اين امر به لغزيدن … چند رسانه ای : سرویس عکس …

۲۹نفر در سقوط اتوبوس به کانال آب در شمال هند جان باختند – ایرنا

براساس گزارش رسانه های هند، در سال جاری ۲۴۷ سانحه جاده ای و رانندگی در بزرگراه … و ارقام سوانح جاده ای و ترافیکی در آن منتشر شده است، هند بیش از یک سوم مرگ و میر …

rahe abrisham 169.indd.indd – وزارت راه و شهرسازی

ﺷﺎﻳﺪ ﺍﮔﺮ ﺗﺎ ﺩﻫﻪ 70، ﻧﺎﻡ ﺟﺎﺩﻩ ﻫﺎﻱ ﻣﺮگ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺷﺮﻳﺎﻥ ﻫﺎﻱ ﺣﻤﻞ ﻭ ﻧﻘﻞ ﺟﺎﺩﻩ ﺍﻱ ﻛﺸﻮﺭ. ﺍﻃﻼﻕ ﻣﻲ ﻛﺮﺩﻳﻢ ﭘﺮ ﺑﻴﺮﺍﻩ ﻧﺒﻮﺩ. … ﻭ ﺟﻨﻮﺑﻰ ﻃﺮﺍﺣﻰ ﮔﺮﺩﻳﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻐﻮ ﺭﻭﺍﺩﻳﺪ ﺑﺮﺍﻯ ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﺎﻥ ﻭ ﺗﺠﺎﺭ ﺑﻴﻦ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻯ. ﮔﺮﺟﺴﺘﺎﻥ ، ﺁﺫﺭﺑﺎﻳﺠﺎﻥ ﻭ …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر