EORA

عروس سفیر ایران – ما در ایران برند نداریم!!!!!!

قطع برنامه زنده رادیویی به‌دلیل انتقاد از «برندپوشی» عروس …

… در ایران از آنچه «برندپوشی» آناشید حسینی، عروس سفیر ایران در دان. … و این‌که «ما در ایران واقعاً چیزی نداریم، و در ایران برند نداریم»، عصبانی شد.

قطع برنامه رادیویی به خاطر عروس لاکچری معروف ایران – نوداد

این حرف ها که در آنتن زنده برنامه رادیویی پخش شد، حسینی، مجری رادیو تهران با عصبانیت گفت: «خاک به سر ما که برند نداریم، تنمان کنیم. در ایران به این بزرگی این …

فیلم | ایونت جدید آناشید، عروس آقای سفیر، برای برندهای …

پادکست | عصبانیت شدید مجری رادیو از برندبازی عروس سفیر ایران در … که البته بگفته خودش ما برند نداریم نه نمایشگاهی برای برندهای خارجی.

آناشید حسینی: آقازاده نیستیم و اجاره‌نشین هستیم – برترین ها

آناشید حسینی، عروس جنجالی سفیر ایران در دانمارک در مصاحبه ای ادعا کرد که ما آقازاده … حق نداره توی این اوضاع پز خارج رفتن و برند پوشیدنشو بده.

برندبازی از نگاه مجری رادیو تهران – ویرگول

عصبانیت مجری رادیو تهران از برندبازی سیده آناشید حسینی عروس سفیر ایران در … بعلاوه حقیقتا ما برند نداریم اما این هیچ تداخلی با مشکلات اقتصادی مردم فقیر ما …

【 مد و فشن 】 – Telegram

همه الان مجبورن سالی …

ببینید: سه جنجال زنانه و رامبد | ایران آرت

ایران آرت: بازگشت طلا و رامبد، تیپ تلویزیونی متین و یک خبر قدیمی از … اینها حرف‌های آناشید حسینی است، عروس معروفی است، البته جز اینکه به خانواده سفیر … تهران با عصبانیت گفت: «خاک به سر ما که برند نداریم، تنمان کنیم.

ماجرای عروسی پسر سفیر ایران در دانمارک | پایگاه خبری …

مرتضی مرادیان، سفیر ایران در دانمارک و فرزندش … ن: شبیه این اتفاق در رابطه با پست خانواده اشراقی هم افتاد که عکاس گفت من راضی نیستم که عکس را شما بگذارید که چنین حقی شرعا و قانونا … توییت سیدمهدی صدرالساداتی درباره‌ی عروسی پسر سفیر ایران در دانمارک … «چون اینها همه آخوندند پس نئولیبرالیسم نداریم؟

سمبوسه on Twitter: “عصبانیت مجری رادیو از صحبت های عروس …

… صحبت های عروس سفیر دانمارک در آنتن زنده و قطع سخنان مجری در آنتن زنده ما در ایران برند نداریم فقط یه سری مسئول بی عرضه با آقازاده های مفتخور …

جنجال عروسی لاکچری پسر آقای سفیر – فرارو

اگر از جزییات هر دو ماجرا به خوبی خبر دارید، قطعا به خوبی با مورد جدیدی که به عروسی پسر سفیر ایران در دانمارک و یک بلاگر اینستاگرامی مربوط …

نگاهی به واکنش فضای مجازی به عروسی لاکچری پسر آقای سفیر

پسر سفیر دانمارک هم در یکی از استوری‌های اینستاگرامش در پاسخ به همه اعتراضات و … و ساعت گرانبهای خانم عروس نوشت: «من فقط یک سؤال پرسیدم که آیا چنین عروسی‌ای در این … شاید اصلاً مجانی بوده باشد، کاری به آن ندارم، حتی می‌تواند تمام برند‌هایی که ایشان آن‌ها را … که با عنوان «برند» در جامعه ایران شناخته می‌شوند.

دفاع مجری خشمگین رادیو از حرف هایش – تابناک اردبیل

برنامه روز شنبه «پارک شهر» که صبح‌ها از رادیو تهران پخش می‌شود، به موضوع … داشت، ماجرای عروسی تجملاتی پسر سفیر یکی از کشور‌های اروپایی مطرح شد. … و در سخنانی گفت: «خاک بر سر ما که برند نداریم تنمان کنیم، در ایران به این …

قطع برنامه رادیویی به خاطر عروس خانم – روزنامه شهروند

نورا بیگ| ماجراهای عروس لاکچری برند باز ایرانی، هنوز هم جزو پر بازدیدهای … اینها حرف‌های آناشید حسینی است، عروس معروفی است، البته جز اینکه به خانواده سفیر … تهران با عصبانیت گفت: «خاک به سر ما که برند نداریم، تنمان کنیم.

عروسی لاکچری پسر آقای سفیر و ادعای بی خبری پدر! / عروس …

عروس سفیر ایران در دانمارک اکنون به وضوح در اینستاگرام مطرح می کند که کارش … شبکه نسیم صدا و سیما نیز با همسرش حضور داشته و برند خود را تبلیغ کرده اند. … خصوصا اینکه فرزند و عروس مرتضی مرادیان سفیر ایران در دانمارک، مدت … خدایا این مردم ما دیگه چقدر این رفتارهای مسئولین دورو و ریاکار رو تحمل کنن.

دلیل عصبانیت مجری رادیو در «پارک شهر» چه بود؟

مجری برنامه «پارک شهر» گفت: من علاوه بر اجرا و گویندگی، عضوی از مردم … حضور دارد، ماجرای عروسی تجملاتی پسر سفیر یکی از کشورهای اروپایی مطرح شد … کرد و در سخنانی گفت: خاک بر سر ما که برند نداریم تنمان کنیم، در ایران به …

سفیر ایران: روس‌ها همکاری تنگاتنگی با ایران در بحث لغو …

جلالی سفیر ایران در مسکو گفت: روس‌ها در بحث لغو تحریم‌ها خیلی فعال بودند و … سفیر ایران در روسیه گفت: متأسفانه هم روس‌ها از دریچه غرب ایران را دیدند و هم ما روسها … چرا که زبان مشترک نداریم و سطح تسلط به زبان روسی هم در ایران بسیار پایین … نیز در گذشته وارد بازار روسیه شدند که به نام برند ایرانی ضربه زدند.

عصبانیت مجری رادیو از عروس آقای سفیر – تابناک | TABNAK

مجری برنامه پارک شهر رادیو تهران در روی آنتن زنده رادیو از اظهارنظر همسر امیرمحسن مرادیان پسر سفیر ایران در دانمارک درباره نبود پوشاک برند در ایران …

عروس سفیر – آپارات

عروس لاکچری سفیر ایران آناشید حسینی. filmobin … عصبانیت مجری رادیو از برند بازی عروس سفیر ایران … عروس حاشیه ساز جنجالی سفیر: من ژن خوشتیپ بودن دارم!

آناشید حسینی ؛ عروس لاکچرپسند آقای سفیر از … – لوکس تهران

آناشید حسینی ،‌ استالیست و طراح مد و لباس است و صاحب برند Hiba معرفی شده … با ما همراه باشید. … تصویر آناشید حسینی در کنار همسرش پسر سفیر ایران در اینستاگرام … صبا جان متاسفانه آدرسی از مزون خانم آناشید حسینی نداریم.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر