EORA

نظام دانشگاهی ما اتوبان نفوذ است‼️

نظام دانشگاهی ما اتوبان نفوذ است‼️ – آپارات

نظام دانشگاهی ما اتوبان نفوذ است‼️

دکتر شهریار زرشناس: نظام دانشگاهی ما اتوبان نفوذ است! – تماشا

کتاب های تئورسین های براندازی در دانشگاه های ما تدریس می شود!

نظام دانشگاهی ما اتوبان نفوذ است‼️ – هشتگ – تماشا

نظام دانشگاهی ما اتوبان نفوذ است‼️ هشتگ. دنبال کردن 58. 25 / 06 / 1396. اجتماعی. از ذوالفقار به اختیار. nofouz · براندازی · دانشگاه · daneshgah · نفوذ · barandazi.

نظام دانشگاهی ما اتوبان نفوذ است‼️ | روشنگری

کتابهای تئورسین های #براندازی در دانشگاه های ما تدریس می شود چرا باید « #آتش_به_اختیار » باشیم؟ کارشناس: دکتر شهریار زرشناس.

رمزگشایی اهداف و پیامدهای نفوذ دشمن در مراکز علمی و آموزشی …

طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، مسئله نفوذ همراه با برجام می‌تواند خطراتی … نظام غرب دارای ساختاری است که مبتنی بر تقابل، فرآیند مهار، ادغام و در حقیقت … پیشانی اقدامات ما با کشورهایی که ارتباطات کامل سیاسی نداریم دیپلماسی آموزشی است و … جشن نیمه شعبان در مسجد امام حسین (علیه السلام) دانشگاه علوم پزشکی ایران.

عمارمدیا – Telegram

واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به پخش سریال تلویزیونی #گاندو #نفوذ · @Ammar_Media | عمار مدیا … نظام دانشگاهی ما اتوبان #نفوذ است دکتر #شهریار_زرشناس

دانش سیاست – Telegram

نظام دانشگاهی ما اتوبان نفوذ است! دکتر شهریار زرشناس: کتاب‌های تئورسین‌های براندازی در دانشگاه های ما تدریس می شود! کانال دانش سیاست

نظام دانشگاهی ما اتوبان نفوذ است‼️ – هشتگ – – فیدیا

کتابهای تئورسین های براندازی در دانشگاه های ما تدریس می شود چرا باید آتش_به_اختیار باشیم کارشناس دکتر شهریار زرشناس.

فیلم های دانشگاه – ویدائو

بدسلیقگی در اطلاع رسانی تعطیلی دانشگاه ها … وقتی رهبر انقلاب مانع کشیدن دیوار در دانشگاه ها شد … دکتر شهریار زرشناس نظام دانشگاهی ما اتوبان نفوذ است.

ابراهیم فیاض: مرکز اصلی نفوذ، صداوسیما است | پایگاه …

رسانه ای نفوذ مواجه هستیم. … مردم نظام شاهنشاهی را ترجیح ندادند و آن سیستم هم دیگر برای تحت نفوذ قرار دادن مردم پاسخگو نبود.

روزنه ی نفوذ یا جاده ی نفوذ ؟؟؟؟ دیدئو dideo

نگاهی به عملکرد دولت در مقابل معضل نفوذ علمی در کشور دیدئو dideo. … دکتر شهریار زرشناس: نظام دانشگاهی ما اتوبان نفوذ است! انصار کلیپ. ۸ months ago.

صالحین شهید بصیر منطقه9 تئورسین‌های کتاب‌های دانشگاهی …

ازآخرمجلس شهدا را چیدند⚘? نظام دانشگاهی ما اتوبان نفوذ است دکتر شهریار زرشناس کتاب‌های تئورسین‌های براندازی در دانشگاه های ما تدریس می شود moje roshangari.

نفوذ جریان فکری انحرافی در حوزه علمیه قم/ پایگاه جریان … – …

دادستان کل کشور از نفوذ جریان فکری انحرافی در حوزه علمیه قم خبر داد و درباره اعتراضات … دانشگاه تهران · دانشگاه علامه طباطبایی · دانشگاه صنعتی شریف … تهدیدهای فراوانی را در نظام جمهوری اسلامی مشاهده کرده‌ایم که حقا در بسیاری از آنها … وی خطاب به این دسته از نمایندگان گفت: اگر مشکلی هم هست که ما هم قبول داریم در …

شناخت سواد دانشگاهی؛ چیستی و ماهیت آن

وضعیت سواد دانشگاهي در نظام آموزش عالي ایران از دیدگاهي انتقادی چگونه تفسیر مي. شود؟ … ما. در اینجا همان موضع. متخصصین. توسعه. ی. دانشگاهي است. ،. با وجود این. سواد … نفوذ. و. تأثیر. آن. ها. بر. فرایند. کسب سواد. دانشگاهي. است. لیبووتز. 1.

همایش ملی تعامل نظام دومین 1399 صدد هستیم انشاهلل در خرداد ماه …

. هایی را در مرکز … ساختمان بهشتی ترک کرد، اعالم شد که میزان طول اتوبان ها و بزرگراه هایی که س. اخته شده. 70 … ا نسبت به گذشته برای نفوذ و وصل. توسعه.

هیچ نظامی جز جمهوری اسلامی نمی‌توانست در مقابل نفوذ و فشار …

برای ما جلسات خیلی دلنشینی … اتوبان تبریز سهند …

رونمایی از ابداعات پیشگیری و درمان کرونا در دانشگاه آزاد …

وی افزود: انتظار از این واحد دانشگاهی بسیار بالا است و کار ما صرفاً به تولید محصولات مشابه و ساخت کیت های تشخیص کرونا محدود نبوده و محفظه …

انجام مبادلات بانکی و مالی با عبور از سد FATA – ایرنا

این چهارمین باری است که گروه ویژه اقدام مالی وضعیت ایران را در برابر … ها و باندهای مختلف و افراد ذی نفوذ کسب می گردد مانند: قاچاق، رشوه، تخلفات مالی و … شریعتی در خصوص لزوم تصویب FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام و آثار … شود و دانشگاه رومانی نیز متعهد شده در رشته مکانیک اتومبیل به مربیان ما آموزش بدهد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی میهمان برنامه “دستخط”

وقتی دانشگاه آزاد آمدم این بحث‌هایی که در تئوری‌های آموزش عالی هست و … این درون دانشگاه خارجی هم نیست، چه برسد دانشگاه‌های کشورهای نظام اسلامی ما باشد. … شود، لذا اینها رسوخ و نفوذ می‌کنند و این نفوذ آنها معمولاً این حرف‌هایی است که پیش …

اتوبان های نفوذ با کمک دستگاه های دولتی نئولیبرال … – قم …

زرشناس در ثریا گفت کار از روزنه های نفوذ گذشته است، امروز باید از … دارد منسوخ می‌شود این جریان در اینجا کاملاً جا می افتد و نظام دانشگاهی ما به سمت …

تخطئه جوانان انقلابی در دانشگاه‌ها مکمل پروژه نفوذ است

پاک‌اندیش: تخطئه جوانان انقلابی در دانشگاه‌ها مکمل پروژه نفوذ است. یک مدرس دانشگاه گفت: مسئولان نظام آموزشی باید با نصب‌العین قرار دادن فرمایشات … سرمایه گذاری بسیار سنگین در محافل دانشگاهی ما داشته و در راستای جنگ نرم به …

نمی‌توان لیبرال‌ها را بر سر کار آورد و انتظار داشت حقوق نجومی …

پروژه «نفوذ در نظام جمهوری اسلامی» در گفتگو با شهریار زرشناس: … او عمیقا بر این باور است که ما جزئی از کل هستیم که نظام جهانی برای ما فقر و … از طریق نظام دانشگاهی وارد کتب درسی می‌شود و ذهن دانشجویان را شستشو می‌دهد. … من یکبار دو سال پیش در برنامه ثریا گفتم که وزارت علوم و وزارت ارشاد ما اتوبان نفوذ است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر