EORA

کتاب طاعون اثر آلبر کامو نشر روزگار

دانلود کتاب طاعون – آلبر کامو – کتابراه

کتاب طاعون ، یکی از آثار ادبی برجسته‌ی جهان و اثری فلسفی از آلبر کامو ، رویدادهای عجیبی را گزارش می‌دهد که توصیف جامعه‌ای است بی‌هدف‌ و بیهوده‌، که هیچ تعادلی ندارد …

دانلود کتاب طاعون | آلبر کامو | طاقچه

۱۹۱۳)، نویسنده برجسته فرانسوی برنده جایزه نوبل ادبیات است. داستان طاعون درباره یک شهری خیالی در الجزایر است که …

کتاب طاعون اثر آلبر کامو نشر روزگار | فروشگاه اینترنتی

وقایع رمان در شهری از الجزایر به نام اُران یا وهران رخ می‌دهد و از زبان راوی که بعدها خود را دکتر ریو معرفی می‌کند نقل می‌شود. کتاب با توضیحی از مردم و شهر آغاز می‌شود و …

طاعون نشر روزگار – پاتوق کتاب

طاعون. آلبر کامو، حسین دهخدا. ناشر : نشر روزگار. قیمت : ۶۰,۰۰۰ ریال. افزودن به سبد … کردگدن رمان کوری و آثاری از این دست بی شک وامدار طاعون، شاهکار ماندنی آلبرکامو …

کتاب طاعون [چ1] -شبکه جامع کتاب گیسوم

کتاب طاعوناثر آلبر کامو، حسین دهخدا بوده و چاپ 1 آن در سال 1391 توسط انتشارات روزگار منتشر شده است. … مشخصات نشر, تهران: روزگار ، 1389. … دیگر آثار آلبر کامو.

ترجمه‌ی دیگری از رمان «طاعون» منتشر شد – ایسنا

با ترجمه‌ی حسین دهخدا از سوی نشر روزگار چاپ شده است.

کتاب طاعون اثر آلبر کامو – نیلوفر | با تخفیف | 30بوک – …

… اینترنتی و آنلاین کتاب طاعون نوشته آلبر کامو و ترجمه رضا سید حسینی از نشر … تاریخ دلیل کافی به دست من داده است،این روزگار مال کسی است که بیشتر بکشد.

روزنامه اعتماد (1398/12/08): پناه بر کتاب – Magiran

کتاب طاعون اثر آلبر کامو در سال ۱۹۴۷ به چاپ رسید. … امسال در نشر چشمه منتشر شده و ترجمه اقدس یغمایی در نشر جامی و ترجمه حسن دهخدا در نشر روزگار.

کتاب طاعون اثر آلبر کامو نشر چشمه | des | 13937

کتاب طاعون اثر آلبر کامو نشر چشمه | des | 13937. سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما جستجوگر محترم. توضیحات محصولکتاب طاعون اثر آلبر کامو نشر چشمه در ادامه قابل …

انتشارات روزگار | اینمال

کتاب طاعون اثر آلبر کامو نشر روزگار … کتاب شیرین ترین رویاها اثر دوریس لسینگ نشر روزگار … کتاب رویای مردی مسخره اثر فئودور داستایوسکی نشر روزگار.

آلبر کامو – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

او یکی از نویسندگان بزرگ قرن بیستم و خالق کتاب مشهور بیگانه و مقاله … کامو در سال ۱۹۵۷ به خاطر «آثار مهم ادبی که به روشنی به مشکلات وجدان بشری در عصر حاضر … در سال ۱۹۵۱ که پدرم کتاب انسان طاغی را منتشر کرد، ژان پل سارتر در مجلهٔ «روزگار نو» … آلبر کامو. ترجمهٔ خشایار دیهیمی. تهران: نشر نشانه و دفتر ویراسته (نسل قلم)، …

«طاعون» بار دیگر در ایران شایع می‌شود – تریبون مستضعفین

ترجمه دیگری از رمان «طاعون» اثر معروف آلبر کامو به زودی در ایران منتشر … از رمان «طاعون» به زودی از سوی نشر روزگار روانه بازار کتاب ایران می‌شود.

دانلود کتاب طاعون | کتابچین

دانلود کتاب طاعون نوشته آلبر کامو از انتشارات روزگار. این را با 1سوم قیمت نسخه چاپی در اپلیکیشن کتابخوان کتابچین بخوانید.

معرفی کتاب مرد خاموش نوشته آلبر کامو – یارکتاب

اثر کامو به وضوح با معمای فیلسوفانه بزرگ و غیرقابل حل زمان مامواجه می شود. … او رمان طاعون را در سال ۱۹۴۷ به چاپ رساند که در زمان خود پرفروش ترین کتاب فرانسه شد همچنین در ادامه فعالیت های خود کتاب هایی مثل … ناشر: نشر روزگار نو.

«طاعون» بار دیگر در ایران شایع می‌شود – خبرگزاری مهر | اخبار …

ترجمه دیگری از رمان «طاعون» اثر معروف آلبر کامو به زودی در ایران منتشر … از رمان «طاعون» به زودی از سوی نشر روزگار روانه بازار کتاب ایران می‌شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر